+90 224 443 43 93

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte Daha Güçlüyüz
Alp Redüktör olarak bizler teknik destek ve hızlı çözümlerle sizlerin yanındayız
* ALP REDÜKTÖR ve MOTOR

Basında Biz

Alp Güç Aktarma Teknolojileri San. ve Tic A.Ş.   ALP Redüktör ve Motor adından söz ettirmeye devam ediyor: Güç aktarım dergisi 100. özel sayısında.

Makine Tedarikinin Doğru ve Hızlı Çözüm Adresi Alp Redüktör ve Motor

Makine tedarik sektöründe Alp Redüktör ve Motor ismiyle faaliyet gösteren şirket, Aydın Efeler ilçesinde Lojistik Depo, Bursa Nilüfer’de merkez ofisleri ve bölge deposuyla “Güçlü stok hızlı çözüm” anlayışıyla tüm Türkiye ve Dünya’ya hizmet sunmaktadır.

Geniş bir ürün gamına sahip firma başta ağır sanayi olmak üzere, vinç, inşaat, maden, tekstil, konveyör, pompa, gıda, orman, tarım ve hayvancılık sektörlerine redüktör ve yardımcı güç aktarma teknolojilerini sunmaktadır.

Alp Redüktör ve Motor, redüktör gruplarında NRW Drive Technologies® (Ahlen, Germany) markasının Türkiye Bursa Bölge Temsilcisidir. Markanın ürün grubunda, helisel dişliler, helisel konik dişliler, sonsuz ve helisel sonsuz dişliler, paralel şaft montajlı, endüstriyel tip, şaft montajlı helisel ve planet dişli redüktörler yer almaktadır. Geniş tahvil aralığında, farklı tip giriş ve çıkış opsiyonlarına sahip 1.000.000 Nm’lik torka kadar müşteri ihtiyaçlarına cevap veren yüksek kaliteli ürün serilerini yerel ve küresel pazara sunmaktadır.

Makine üreticilerinin, ürün geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duydukları nitelikli bilgi ve teknik konularda, başta redüktör olmak üzere, tüm güç aktarma sistemlerine yönelik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Elektrik motoru ve titreşim motoru gruplarında ise, sektörün önde gelen markalarının tedarikini sağlamaktadır.

Erkan ŞİMŞEK, PhD.,MSc.
Genel Müdür

Firmamız makine tedarik sektöründe hızla büyümekte olup, gelişen teknolojiyi ve sektör dinamiklerini yakından takip ederek yüksek kaliteli hizmet anlayışını geliştirmektedir.

Sektördeki bizi öne çıkaran en güçlü yönümüz yüksek eğitimli ve sektörde yetişmiş deneyimli çalışanlarımızla hizmet sunmamızdır. 4 doktoralı ve 1 yüksek mühendisin başını çektiği ekibimizde, farklı branşlardaki mühendisler, teknik ve idari kısımlarda görevli personelimizle sektörün talepleri doğrultusunda, doğru ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

ArabicEnglishRussianTurkish