+90 224 443 43 93

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte Daha Güçlüyüz
Alp Redüktör olarak bizler teknik destek ve hızlı çözümlerle sizlerin yanındayız
* ALP REDÜKTÖR ve MOTOR

Hakkımızda

ALP REDÜKTÖR

Alp Güç Aktarma Teknolojileri San.ve Tic. A.Ş sizlere daha iyi hizmet vermek adına kendini sürekli geliştirmektedir. Kaizen metodunu kendilerine ilke edinmiş, mühendislerimiz ve teknik personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Firmamız Ata Mh. Afrodisias Blv. No:24B Efeler/Aydın adresinde bulunan lojistik depomuz ve Alaaddinbey Mh. 635 Sk. No:27 Nilüfer/Bursa adresinde bulunan kurumsal teknik ofisimiz ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz için çeşitli iletişim kanallarıyla anında teknik çözümler sunan alt yapımız sizlere en iyi hizmeti vermek için aralıksız çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki tedarikçiler ile müşterilerin beklentilerini karşılayan, inovatif ve sürekli gelişime açık hizmetler sunmak

VİZYONUMUZ

Her müşterimizi  bir iş ortağı olarak benimseyip onların taleplerine doğru ürünü en kısa sürede ulaştırma gayreti içinde olmak. İnsani değer kaygılarını göz önünde tutarak paraya değil insana değer vermek. İçinde yaşadığımız dünyaya ülkeye ve topluma kısacası elimizin uzandığı her noktaya bir değer taşımak. İş ortaklarımızla beraber yürüyen bir çözüm ortağı olarak birlikte yükselmek. Her geçen gün sektörde adından daha çok söz ettiren bir şirket olmak.

KURUMSAL HEDEFLERİMİZ

  • İş süreçlerimizde akılcı çözümler üretmek,
  • Çalışanlarımızın sektörü doğru yorumlayarak taleplere hızlı cevap verebilmeleriniz sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi çözüm ortağı olarak görüp sürekli gelişmelerini sağlamak,
  • Yaptığımız işlerde kazandırırken kazanmayı sağlamak,
  • Mutlu çalışan mutlu müşteri dengesi kurmak.
ArabicEnglishRussianTurkish